NKrotoszyn.pl

Twoja darmowa reklama w krotoszyńskim katalogu firm.

Co zyskujesz ?

  • świetną reklamę za którą nic nie zapłacisz
  • wizytówkę firmy na której przedstawisz swoją ofertę
  • możliwość dotarcia do setek nowych klientów
  • mapę która ułatwi klientom znalezienie Twojej firmy
  • zwiększoną szanse że klient szukający firmy lub produktu znajdzie właśnie Ciebie.
  • pomoc naszego zespołu w wypadku jakichkolwiek problemów

A to wszystko przełoży się na większe zyski Twojej firmy.

Czy stać cię na nieobecność w internecie ?

Według raportów, analiz i prognoz różnych firm i instytucji, polski rynek handlu internetowego jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków w Europie. Wielu specjalistów twierdzi również, że potencjał internetowego handlu nie został jeszcze w pełni odkryty, a najlepsze czasy są ciągle przed nami. 70 proc. internautów deklaruje, że robi zakupy w sieci. Podobnie wygląda kwestia szukania firm które wykonają dla nas konkretną usługę. Coraz rzadziej pytamy o zdanie znajomych, a coraz częściej szukamy firm w Internecie.

Właściciele firm reklamujących się w sieci i sklepów internetowych nie kryją zadowolenia. Reklama internetowa jest tańsza a jednocześnie lepiej trafia do klienta. Wielu otwarcie mówi o tym, że biznes w Internecie opłaca się bardziej niż tradycyjny sklep. Przyznają jednocześnie, że aby przetrwać trzeba wyjść do klienta.

W przeprowadzonym badaniu ok 50% firm reklamujących się i prowadzących swoje biznesy w Internecie zadeklarowało zdecydowany lub umiarkowany wzrost zysków i obrotów w ciągu ostatnich 12 miesięcy a tylko 16% firm przyznało, że ich obroty spadły. Zupełnie odwrotnie wygląda sytuacja na rynku tradycyjnym, gdzie spadek deklaruje 52% badanych, a jedynie 15% odnotowało wzrost.
Nie wystarczy już po prostu otworzyć sklepu lub punktu usługowego. Jak przyznaje 62% respondentów, w dzisiejszych czasach potrzebna jest skuteczniejsza promocja.

Nkrotoszyn.pl skupia się na reklamie lokalnych Krotoszyńskich firm wśród lokalnych krotoszyńskich klientów, dlatego jest to miejsce, w którym nie może zabraknąć Twojej oferty.

Idz do Nkrotoszyn.pl Dodaj swoją firmę

To nic nie kosztuje i zajmie Ci tylko kilka minut.